نمایندگی وایت هاوس Whitehouse

نمایندگی وایت هاوس

تعمیر یخچال وایت هاوس

تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس ، تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس ، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس ، تعمیرات ماشین ظرفشویی وایت هاوس

نمایندگی آدمیرال و نمایندگی تعمیرات وایت هاوس Whitehouse

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی وایت هاوس Whitehouse

ساید بای ساید - یخچال فریزر - ماکروفر - ظرفشویی - لباسشویی

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس،یخچال فریزر،ساید بای ساید،ماشین لباسشویی،مایکروفر،نمایندگی تعمیرات وایت هاوس

تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات وایت هاوس(whitehouse).یخچال فریزر،ساید بای ساید،ماشین لباسشویی و ظرفشویی،مایکروفر(ماکروفر،ماکروویو) و اسپیلت(کولر گازی)

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز می باشد.تمامی تعمیرات با قطعات اصلی و تصمینی و درمنزل شما انجام میپذیرد.به دلیل تعدد شعبات این مجموعه در سطح شهر کارشناسان ما درکمترین زمان ممکن در منزل شما حضور پیدا کرده وتعمیرات را به انجام خواهند رساند. نمایندگی تعمیرات مرکزی ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس و سایر برندهای معتبر آسیایی ، آمریکایی ، اروپایی و ایرانی می باشد.شما تنها با یک تماس تلفنی یا ثبت درخواست از این قسمت میتوانید درخواست خود را اعلام کنید تا تکنسین های مربوط به تعمیرات یخچال فریزر،تعمیرات ساید بای ساید، تعمیرات ماشین لباسشویی،تعمیرات ماکروویو(ماکروفر)، تعمیرات کولرگازی و اسپیلت  که همگی با تجربه و فنی می باشند در محل حاضر شده و تعمیرات را در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت به انجام برسانند.

 

اگر شما به تازگی لوازم خانگی خودرا خریداری کرده اید و کارت گارانتی آن همچنان معتبر می باشد می توانید با تماس با نمایندگی وایت هاوس از مزایای کارت گارانتی برخوردار شوید.در غیر اینصورت میتوانید با تماس با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز بوش دروایت هاوس تماس گرفته واز خدمات ما در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و استفاده از قطعات اصلی بهره مند گردید.

خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال فریزر،ساید بای ساید و ماشین لباسشویی وایت هاوس whitehouse

  1. سرویس در محل : در سالهای گذشته برای برخی از تعمیرات لوازم خانگی لازم بود لوازم را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنحا انجام پذیرد ولی امروزه   این مجموعه باداشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% تعمیرات را درمحل انجام می دهد.شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان ازخدمات ما بهره مند شوید.همچنین میتوانید از قسمت .... درخواست خود را اعلام بفرمایید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعمیرات لوازم خانگی شما اقدامات لازم را به عمل آورند.
  2. قطعات اصلی:اصل بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد.این مجموعه با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.
  3. ضمانتنامه : تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید . به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای یکسال گارانتی می باشد.
  4. قیمت مناسب: تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام میپذیرد.
  5. سرویس دوره ای: شما میتوانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن وهمچنین آسیب های جدی به دستگاههای خود جلوگیری کنید.

 

تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در عرصه خدمات تعمیرات لوازم خانگی با برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده در خدمت شما همشهریان محترم می باشد.

 

تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس,نمایندگی وایت هاوس،نمایندگی whitehouse،نمایندگی تعمیرات وایت هاوس،نمایندگی تعمیرات whitehouse،تعمیرگاه مجاز مرکزی وایت هاوس,نمایندگی مجاز مرکزی وایت هاوس,نمایندگی مجاز مرکزی whitehouse,تعمیرات لوازم خانگی whitehouse،تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس،تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس،تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس،تعمیرات یخچال فریزر،تعمیرات ساید بای ساید،تعمیرات ماشین لباسشویی

 

تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس,نمایندگی وایت هاوس،نمایندگی whitehouse،نمایندگی تعمیرات وایت هاوس،نمایندگی تعمیرات whitehouse،تعمیرگاه مجاز مرکزی وایت هاوس,نمایندگی مجاز مرکزی وایت هاوس,نمایندگی مجاز مرکزی whitehouse,تعمیرات لوازم خانگی whitehouse

تماس بگیرید!!!