نمایندگی تعمیرات پاکشوما

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

 

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی پاکشوما

لباسشویی - یخچال فریزر

 

نمایندگی تعمیرات پاکشوما،یخچال فریزر،ساید بای ساید،ماشین لباسشویی،نمایندگی تعمیرات پاکشوما

 

تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات پاکشوما.یخچال فریزر،ماشین لباسشویی

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز می باشد.تمامی تعمیرات با قطعات اصلی و تصمینی و درمنزل شما انجام میپذیرد.به دلیل تعدد شعبات این مجموعه در سطح شهر کارشناسان ما درکمترین زمان ممکن در منزل شما حضور پیدا کرده وتعمیرات را به انجام خواهند رساند. نمایندگی تعمیرات مرکزی ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما و سایر برندهای معتبر آسیایی ، آمریکایی ، اروپایی و ایرانی می باشد.شما تنها با یک تماس تلفنی یا ثبت درخواست از این قسمت میتوانید درخواست خود را اعلام کنید تا تکنسین های مربوط به تعمیرات یخچال فریزر،تعمیرات ساید بای ساید، تعمیرات ماشین لباسشویی،تعمیرات ماکروویو(ماکروفر)، تعمیرات کولرگازی و اسپیلت  که همگی با تجربه و فنی می باشند در محل حاضر شده و تعمیرات را در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت به انجام برسانند.

 

اگر شما به تازگی لوازم خانگی خودرا خریداری کرده اید و کارت گارانتی آن همچنان معتبر می باشد می توانید با تماس با نمایندگی پاکشوما از مزایای کارت گارانتی برخوردار شوید.در غیر اینصورت میتوانید با تماس با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز پاکشوما در تهران تماس گرفته واز خدمات ما در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و استفاده از قطعات اصلی بهره مند گردید.

 

تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در عرصه خدمات تعمیرات لوازم خانگی با برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده در خدمت شما همشهریان محترم می باشد.

 

نمايندگي مجاز مرکزي پاکشوما,نمايندگي مجاز مرکزي پاکشوما,تعميرات لوازم خانگي پاکشوما،نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما،تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما،نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پاکشوما،تعمیرات یخچال فریزر

 

نمايندگي مجاز مرکزي پاکشوما,نمايندگي مجاز مرکزي پاکشوما,تعميرات لوازم خانگي پاکشوما

تماس بگیرید!!!