نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس ، تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس ، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس ، تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس ، تعمیرات اسپیلت وستینگهاوس

نمایندگی وستینگهاوس و نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی وستینگهاوس

ساید بای ساید - یخچال فریزر - ماکروفر - ظرفشویی - لباسشویی - اسپلیت

نمایندگی تعمیراتوستینگهاوس،یخچال فریزر،ساید بای ساید،ماشین لباسشویی،مایکروفر،نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات وستینگهاوس(westinghouse).یخچال فریزر،ساید بای ساید،ماشین لباسشویی و ظرفشویی،مایکروفر(ماکروفر،ماکروویو) و اسپیلت(کولر گازی)

تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز می باشد.تمامی تعمیرات با قطعات اصلی و تصمینی و درمنزل شما انجام میپذیرد.به دلیل تعدد شعبات این مجموعه در سطح شهر کارشناسان ما درکمترین زمان ممکن در منزل شما حضور پیدا کرده وتعمیرات را به انجام خواهند رساند. نمایندگی تعمیرات مرکزی ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس و سایر برندهای معتبر آسیایی ، آمریکایی ، اروپایی و ایرانی می باشد.شما تنها با یک تماس تلفنی یا ثبت درخواست از این قسمت میتوانید درخواست خود را اعلام کنید تا تکنسین های مربوط به تعمیرات یخچال فریزر،تعمیرات ساید بای ساید، تعمیرات ماشین لباسشویی،تعمیرات ماکروویو(ماکروفر)، تعمیرات کولرگازی و اسپیلت  که همگی با تجربه و فنی می باشند در محل حاضر شده و تعمیرات را در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت به انجام برسانند.

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

اگر شما به تازگی لوازم خانگی خودرا خریداری کرده اید و کارت گارانتی آن همچنان معتبر می باشد می توانید با تماس با نمایندگی وستینگهاوس از مزایای کارت گارانتی برخوردار شوید.در غیر اینصورت میتوانید با تماس با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز وستینگهاوس در تهران تماس گرفته واز خدمات ما در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و استفاده از قطعات اصلی بهره مند گردید.

ویژگی های تعمیر انواع لوازم خانگی توسط تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات وستینگهاوس(Westinghouse)

  1. سرویس در محل : در سالهای گذشته برای برخی از تعمیرات لوازم خانگی لازم بود لوازم را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنحا انجام پذیرد ولی امروزه   این مجموعه باداشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% تعمیرات را درمحل انجام می دهد.شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان ازخدمات ما بهره مند شوید.همچنین میتوانید از قسمت .... درخواست خود را اعلام بفرمایید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعمیرات لوازم خانگی شما اقدامات لازم را به عمل آورند.
  2. قطعات اصلی:اصل بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد.این مجموعه با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.
  3. ضمانتنامه : تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید . به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای یکسال گارانتی می باشد.
  4. قیمت مناسب: تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام میپذیرد.
  5. سرویس دوره ای: شما میتوانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن وهمچنین آسیب های جدی به دستگاههای خود جلوگیری کنید.

تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس

تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در عرصه خدمات تعمیرات لوازم خانگی با برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده در خدمت شما همشهریان محترم می باشد.

تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس,تعمیرگاه مجاز مرکزی وستینگهاوس,نمایندگی مجاز مرکزی وستینگهاوس,نمایندگی مجاز مرکزی westinghouse,تعمیرات لوازم خانگی westinghouse،نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس،نمایندگی وستینگهاوس،تعمیرات ساید بای ساید،تعمیرات ماشین لباسشویی،تعمیرات ماشین ظرفشویی،تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس

تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس,نمایندگی وستینگهاوس،نمایندگی westinghouse،نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس،نمایندگی تعمیرات westinghouse،تعمیرگاه مجاز مرکزی وستینگهاوسمایندگی مجاز مرکزی وستینگهاوسمایندگی مجاز مرکزی westinghouse,تعمیرات لوازم خانگی westinghouse

تماس بگیرید!!!